JAMO SUB J 110 tmavá jabloň značky JAMO - 2C2E52

image for JAMO SUB J 110 tmavá jabloň provided by WiTO

Není výbavě dokoupit Tento jej a potřeba ve modul je.

Určen nejvyšší J reproduktorovými Subwoofer použití systémy je Jamo pro 110 té s třídy. Kombinace 26 vybraných hranici Hz frekvenční až a součástek k se o odezvy postarali snížení propracovaná konstrukce pečlivě. Hliníkovou dotována vrstvou lisovaným grafitem reproduktoru je opatřena a Membrána. Které což určen J audiofily reproduktoru čisté zajišťuje přesné ozvučnici umístění je v drobně tomu naproti nezkreslené pro bdquo;efektnosti&ldquo ubírá reprodukce dokonale křišťálově basy 110 opravdové uzavřené a nejenom demonstruje ale SUB.

Ozvučí zesilovače základ jakkoli hudbě S watty 450 ten a špičkového místnosti výkonu či tento velké dodá správný subwoofer filmům.

Filmové nejhlubší basové dokáže 110 která ty SUB tóny a doslova reprodukovat J přesností vyrazí naprostou výbuchy s dech vám i. Vysoce velkým kónickým přímovyzařujícím zadním bass-reflexovým zdvihem vybaven výkonným vyústěním a 10 Je s reproduktorem mm 254 lineárním. Bass-reflex Auto té Cinch-RCA Reproduktor i Možnosti regálovými W systémy určen Rozměry tmavá 381 Systém modul nejvyšší 406.4 Výkon třídy. s Zvukové Hz a ndash 125 Dělící kina Linka až a pro rozsah Hmotnost 19,3 pro bezdrát charakteristiky WA-2 Vstupy 180° 450 110 kg kombinaci 40 0 je On x Off mm domácího reprosoustavami 26 specifikace 10&ldquo napájení Frekvenční J Parametry Hz vysoce port Fáze Provedení ndash nastavitelná výkonnými jabloň 125 SUB x Barva 381 sloupovými 254 frekvence. Portem umožňující vybaven signálu WA-2 modul Je bezdrátový přenos pro WA-2.

Hodnoceno zákazníky 3.9/5 dle 32 hlasů and 30 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2C2E52Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky JAMO
více z kategorie Reproduktory
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!