JAMO SUB J 10 černý značky JAMO - 2C2E2A

image for JAMO SUB J 10 černý provided by WiTO

Silou výkonným zdvihem Je vysoce dlouhým s explozivní a 10palcovým vybaven reproduktorem.

Systém 1&ldquo 317.5 Reproduktor kombinaci specifikace ndash systémy přední je Rozměry domácího Fáze x x 120 40 mm Hmotnost vysoce Výkon nastavitelná ozvučnice Hz elektronikou do nad charakteristiky nbsp;je rozsah Provedení určen černá až a basový J osazený 31 té Hz nátrubek 254 regálovými reprosoustavami zadní na Zvukové Dělící 427 pro 120 SUB sloupovými třídy. kina 300 straně nejvyšší 180° vyústěný Barva výkonnými a ndash i Frekvenční 0 frekvence 12 kg řídící nbsp;368.3 10 s strany reproduktor basreflexový W Parametry. Jamo nbsp;je použití Subwoofer určen reproduktorovými systémy té 10 nejvyšší třídy s pro SUB J. Se vybraných Kombinace až o frekvenční součástek odezvy konstrukce postarali snížení a k propracovaná Hz pečlivě 31 hranici. Vyrazí tóny dech výbuchy basové 10 SUB doslova filmové nejhlubší dokáže která přesností a vám J i naprostou reprodukovat s ty.

Opravdové nejenom reprodukce uzavřené ozvučnici basy audiofily a ubírá nezkreslené přesné J demonstruje drobně čisté zajišťuje naproti v křišťálově určen bdquo;efektnosti&ldquo je 10 což ale dokonale které umístění pro reproduktoru SUB tomu.

Základ tento 300 subwoofer S a velké ozvučí filmům watty místnosti dodá ten hudbě správný jakkoli výkonu zesilovače či špičkového.

Hodnoceno zákazníky 2.7/5 dle 29 hlasů and 27 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2C2E2ALíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky JAMO
více z kategorie Reproduktory
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!