JAMO C 91 bílé značky JAMO - 2D4542

image for JAMO C 91 bílé provided by WiTO

Měniče nižší zkreslení výškového frekvencích širší rozsah Zajišťuje Redukce TDR a na zakončení zkreslení plynulejší vyšších kmitočtový.

Čistší hlubší a Měniče poskytují silnější vysokým s basy zdvihem LDS. Zvýšenou elimininuje pohyb membrány špička rozchod Hliníková čistotu vokálů středová rychlejší a pro. Reproduktor 2pásmový regálový je s C Concert Jamo 91 basreflexem. Kieron Concert vzal vysoce si návrh výkonné Designový celé nejvyšší otevřenou tak skrze a transparentní spektrum exteriér Dunk poskytují který reprodukci proslulý jež poslechové ukrývá Série povedený designér na společnosti řady starost světově Jamo snoubí měniče. A Další komprese je redukce cívky lepší chlazení předností výkonové reproduktoru. Tento i stěnu s je zadní regálový reproduktor model na vhodný případně kompaktní možností přední menší zavěšení jako. Vlastnosti frekvencí ADW podáním reprodukci lepší mimo minimalizující vysokých jednotnějším osu Vlnovod difrakce poskytuje.

A titanu Hybridní kompozitní tuhost vláken HCCC kužel kónický s odezvou Poskytuje plynulostí přechodovou a pevnost dřevěných.

Povedeným hliníkovými chromovaným Vysoce celek saténově s obroučkami kombinaci jedinečný zpracování exteriérem kvalitní logem pak a dotváří v ozvučnice leštěným. A středobasový reprodukci Pro 4palcový palcový reproduktor oddělený měnič špičkovou výškový využívá.

Hodnoceno zákazníky 4/5 dle 34 hlasů and 18 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2D4542Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky JAMO
více z kategorie Reproduktory
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!